poniedziałek, 8 maja 2017

Primavera - MrsPerfect For LightInTheBox.com


When I don't know what to put on, I always reach for the classic, that is the combination of white and black. The white blouse didn't look bad yet with black pants :-) The weather is so variable that I can not keep up with her. This causes that I just don't know how to dress. In my hall are both shoes, boots and sneakers. This causes a huge chaos in my wardrobe, and consequently - a mess :-) white shirt from photos I bought online and can not remember where :-) The thing I would like to focus on today's styling is a bracelet. Very classic, elegant and chic. Wear it even on a daily basis, because I really like bangle bracelets. I found my bracelet on the LightInTheBox store. Please check the link below! Great quality and important - I do not sensitize my sensitive skin. I invite You to watch the pictures from the sunny May day :-)

trousers - tk maxx
shirt - I don't remember :-)
shoes - stradivarius
handbag - ysl
glasses - michael kors

xoxo Alex

***

Gdy nie wiem co na siebie włożyć, zawsze sięgam po klasykę, czyli połączenie bieli i czerni. Biała bluzka jeszcze nie wyglądała źle zestawiona z czarnymi spodniami :-) Pogoda jest tak zmienna, że nie jestem w stanie za nią nadążyć. To powoduje, że zwyczajnie nie wiem jak się ubrać. W moim przedpokoju stoją zarówno trzewiki, botki jak i trampki. Powoduje to ogromny chaos w mojej garderobie, a co za tym idzie - bałagan :-) białą koszulę ze zdjęć kupiłam przez internet i nie pamiętam gdzie :-) Rzecz, na której chciałabym się skupić w dzisiejszej stylizacji to bransoletka. Bardzo klasyczna, elegancka i szykowna. Nosze ją nawet na codzień, ponieważ bardzo lubię bransoletki typu bangle. Moją znalazłam na stronie sklepu LightInTheBox. Koniecznie sprawdźcie link poniżej! :-) Świetna jakość i co ważne - nie uczula mojej wrażliwej skóry. Zapraszam do oglądania zdjeć ze słonecznego majowego dnia :-)

bransoletka - www.lightinthebox.com
spodnie - tk maxx
koszula - nie pamiętam :-)
buty - stradivarius
torebka - ysl
okulary - michael kors

xoxo Alex7 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba! Twoja koszula ma ładny odcień bieli. Co do pogody, to też przez nią nie wiem co ubrać i też panuje chaos w mojej szafie :D

  Fotografia sposobem wyrazu - blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, I’m just really happy that I find your blog. Your style is perfect. Don’t stop posting ,
  because I’m coming back:)
  Regards.
  Walkindiscount.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się koszula !

  OdpowiedzUsuń