środa, 3 maja 2017

Look Of The Day


Hello! 
May weekend is over. I managed to do just one styling session, because the weather did not allow for anything else. This doesn't mean, however, that I was lazy :-) I am getting a lot of new projects so I'm working on it. I am very glad that May has already arrived - one of my favorite months. 
Everything blooms, grows and is generally more pleasant :-) In the photos You can see two of my novelties, namely the Diamond necklace from Dedicante.pl and the top from Zaful.com
I invite You to view photos of today's stylization :-) Links to the products I provide below.

necklace - www.dedicante.pl
trousers - river island
shoes - h&m

xoxo Alex

***

Witajcie! 
Weekend majowy dobiega końca. Udało mi się zrobić tylko jedną sesję stylizacyjną, ponieważ pogoda nie pozwoliła na nic więcej. Nie oznacza to jednak, że leniuchowałam :-) Szykuje mi się dużo nowych projektów, więc jest nad czym pracować. Bardzo się cieszę, że nadszedł już Maj - jeden z moich ulubionych miesięcy. Wszystko kwitnie, rośnie i jest ogólnie przyjemniej :-) 
Na zdjęciach możecie zobaczyć dwie moje nowości, a mianowicie naszyjnik Diament od Dedicante.pl i top od Zaful.com. Zapraszam do oglądania zdjęć z dzisiejszej stylizacji :-) 
Linki do produktów podaję poniżej.

bluzka - www.zaful.com
naszyjnik - www.dedicante.pl
spodnie - river island
buty - h&m

xoxo Alex7 komentarzy: