ABOUT MRSPERFECTUrodzona w Polsce, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, ale z sercem i duszą w Stanach Zjednoczonych.
Mam na imię Aleksandra. Jestem miłośniczką mody, podróży, zdrowego trybu życia i fotografii. Bloga prowadzę od 2010 roku. Moją wielką inspiracją do założenia MrsPerfectBlog była Chiara z TheBlondeSalad. Lubię dzielić się z wami moimi zdjęciami i relacjami z podróży. Jestem współzałożycielką www.moosewedding.com, gdzie mogę się fotograficznie spełniać. Bardzo mnie cieszy każdy jeden odwiedzający i komentujący bloga. Dziękuję Wam, że jesteście, i że przybywa Was :-) Jeśli macie jakiekolwiek pytania piszcie na e-mail: mrsperfectblog@gmail.com lub w komentarzach. Chętnie odpowiem na każde z nich :-)

xoxo Alex

***

Born in Poland, living in the UK, but with heart and soul in the United States.
My name is Aleksandra. I am a lover of fashion, travel, healthy living and photographs. Blog run since 2010. My great inspiration to start MrsPerfectBlog was Chiara from TheBlondeSalad. I like to share with you my pictures and relations of the trip. I am a co-founder of www.moosewedding.com, where I can meet photographically. I am grateful for every single visitor and commenting on my blog.
Thank you that you are and that you arrive :-) If you have any questions please write by e-mail: mrsperfectblog@gmail.com or in the comments. I'll be happy to answer any of them :-)

                                                                           xoxo Alex

1 komentarz:

  1. chinasteelballbearing@gmail.com2 września 2015 03:10

    "i want to place text links for 3 months how much do you charge 1 links i want to do this partnership for long term basis hope you understand"

    OdpowiedzUsuń