środa, 18 maja 2016

Brand Ambassador - American Eagle Jeans


Hello Dear!
I am pleased to inform you about my new partnership with clothing brand American Eagle Outfiters. I became a brand ambassador through online service FashionFit. In today's post you can see for yourself what I chose. I always dreamed of  trousers in a boyfriend type, so I decided on this with fashionable abrasions and holes. I think that they add the appearance of this 'something' :-) I'm crazy about stripes and will be a lot of them here in the near future :-) Today is a loose cotton top from Peacock. I could not miss also my favorite Converse sneakers and a new hat :-)

Today's post was created in cooperation with the brand American Eagle Outfitters.

top peacock
converse sneakers
sunglasses rayban
hat accesorize

xoxo Alex

***

Witajcie Kochani!
Mam przyjemność poinformować was o mojej nowej współpracy z marką odzieżową American Eagle Outfiters. Ambasadorką marki zostałam dzięki serwisowi internetowemu FashionFit. W dzisiejszym wpisie możecie zobaczyć co dla siebie wybrałam. Zawsze marzyły mi się spodnie typu boyfriend, więc zdecydowałam się na takie z modnymi przetarciami i dziurami. Uważam, że dodają wyglądowi tego 'czegoś' :-) Ostatnio szaleję za paskami i będzie ich tutaj mnóstwo w najbliższym czasie :-) Dziś to luźny bawełniany top z Peacocka. Nie mogło zabraknąć też moich ulubionych trampek Converse i nowego kapelusza :-) 

Dzisiejszy post powstał przy współpracy z marką American Eagle Outfitters.

top peacock
trampki converse
okulary rayban
kapelusz accesorize

xoxo Alex
5 komentarzy:

  1. Świetny pasiak ;) w sam raz na typowo letnią stylówkę ;)
    PorcelainDesire

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie przepadam za boyfriendami z tak dużymi dziurami - wolę drobniejsze, czy nawet jedynie mocne przetarcia, ale miło się na Ciebie patrzy - tak pachnie wiosną ;)

    OdpowiedzUsuń