poniedziałek, 8 września 2014

Men's Jacket


This fall fashion will oversize jackets and suits. The collection of Dior and Stella McCartney they have shades of green and burgundy. I dug out of the closet my favorite male jacket h&m. In black, because I like the classics. So it was not too boring officially and I combined it with sneakers. For me it's the perfect outfit for every day and work. Can you also recommend a very nice nail polish from Sephora. It has a cotton fiber and creates a cool structure on nails:-)

t-shirt celine
stradivarius pants
coat h&m
converse sneakers
sunglasses ray-ban
cartier bracelet  

xoxo Alex

***

Tej jesieni modne będą oversize'owe żakiety jak i całe garnitury. W kolekcji Diora i Stelli McCartney mają one odcienie zieleni i burgundu. Ja wygrzebałam z szafy mój ulubiony męski żakiet h&m. W kolorze czarnym, bo lubię klasykę. Żeby nie było zbyt oficjalnie i nudno połączyłam go z trampkami. Dla mnie to idealny strój na codzień jak i do pracy. Mogę wam również polecić bardzo fajny lakier do paznokci z Sephory. Posiada włókna bawełny i tworzy fajną strukturę na paznokciach :-)

t-shirt celine
spodnie stradivarius
żakiet h&m
trampki converse
okulary ray-ban
bransoletka cartier

xoxo Alex  
 


3 komentarze:

  1. męski żakiet to moje must have! Ja również wygrzebałam ostatnio z szafy w kolorze czarnym. Wyglądasz świetnie - prosto, ale z klasą!

    OdpowiedzUsuń