środa, 13 sierpnia 2014

One night in Atlantic CityIn the summer we should wear what we feel is most comfortable. Not necessary have to mean a mods boredom. You can chase the trends and feel comfortable:-)
Today I am in Atlantic City. As befits the summer I chose a black top and maxi skirt revealing stomach. For this city say 'little Las Vegas'. Something like that is:-) Of course I could not resist and I played on the machines in the casino:-) This time I did not win. I lost a dollar:-) In Atlantic City there are plenty of designer stores. This is what we love the most. I visited a lot of shops. I bought Convers shoes, jewelry in Guess, candles in Yankee Candle, a few things in Gap, American Eagle, or Tommy Hilfiger. My shopping spree is not over yet:-)

top and skirt american eagle
sandals ccc
glasses h & m

Alex xoxo

***

Latem powinnyśmy nosić to w czym czujemy się najwygodniej. Nie konieczne musi to oznaczac modową nudę. Można gonić za trendami i czuć się komfortowo :-)
Dziś jestem w Atlantic City. Jak przystało na lato wybrałam czarny top i maxi spódnicę odsłaniającą brzuch. Na to miasto mówią ''małe Las Vegas''. Coś w tym jest :-) Oczywiście nie mogłam się oprzeć i zagrałam na maszynach w kasynie :-) Tym razem mi się nie udało wygrać. Przegrałam dolara :-) W Atlantic City jest mnóstwo markowych sklepów. To jest to co kochamy najbardziej. Odwiedziłam mnóstwo sklepów. Kupiłam buty w Convers'ie, biżuterię w Guess'ie, świeczki w Yankee Candle, kilka rzeczy w Gap'ie, American Eagle, czy Tommy'm Hilfigerze. Moje zakupowe szaleństwo jeszcze się nie kończy :-)

top i spódnica american eagle
sandały ccc
okulary h&m

xoxo Alex  4 komentarze:

  1. wspaniałe zdjęcia, świetny (bo prosty, lekki - idealny na lato! - i podkreślający Twoją figurę!) strój!

    OdpowiedzUsuń
  2. cudowne zdjęcia,mają mega klimat!

    OdpowiedzUsuń