poniedziałek, 14 lipca 2014

Something New


Przez ostatni czas pojawiło się u mnie kilka nowych rzeczy. Wciąż urządzam swoje nowe mieszkanie więc często odwiedzam sklepy dekoratorskie. Nie ominęłam też wyprzedaży i w kolejnych postach pojawi się mnóstwo ''upolowanych'' ubrań. Powoli przygotowuję się też do wakacji, które spędzę w Nowym Jorku :)

For the last time had come to me a few new things. I still arranged my new apartment so I often visit stores decorating. I don't skipped a sale and subsequent posts will be plenty of'' hunted'' clothes. I slowly preparing for a vacation that I spend in New York :)


I fell in love candles Yankee Candle brand. It was hard to convince me to something else. At the urging of my friend I bought a few new features in store Bath and Body Works. It was a hit! They have a great collection of autumn flavors and they sell them in convenient glass containers. I recommended for lovers of scents :)

Zakochałam się w świeczkach marki Yankee Candle. Ciężko było mi się przekonać do czegoś innego. Za namową mojej koleżanki kupiłam kilka nowości w sklepie Bath and Body Works. To był strzał w dziesiątkę! Mają świetną kolekcję jesiennych zapachów i sprzedają je w wygodnych szklanych pojemnikach. Polecam miłośnikom zapachów :)
 
top and shorts Aeropostale, Guess glasses

top i szorty Aeropostale, okulary Guess


Calvin Klein wallet, gold bracelet Cartier, bracelets Guess, glasses Oscar de la Renta here

portfel Calvin Klein, złota bransoletka Cartier, bransoletki Guess, okulary Oscar de la Renta podobne tutaj

xoxo Alex
  

3 komentarze:

 1. super nowości.

  pozdrawiam kochana

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo są też w pojemniczkach! świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. WSPANIAŁOŚCI!
  <3
  pozdrawiam serdecznie
  Ola
  FASHIONDOLL.PL

  OdpowiedzUsuń